Nut Butter Cup με Πραλίνα Φυστικιού (39g) Bett'r
Απολαυστικά nut butter cups με πλούσια πραλίνα φιστικιού και σοκολατένια επικάλυψη, σε πρακτική συσκευασία των 39g. Ένα ισορροπημένο γλυκό snack με καθαρή σύνθεση, που συνδυάζει έντονη γεύση ξηρών καρπών και σοκολάτα για καθημερινή απόλαυση.
Χαρακτηριστικά:
-
Γέμιση από πραλίνα φυστικιού με πλούσια, φυσική γεύση.
-
Σοκολατένια επικάλυψη με ισορροπημένη γλυκύτητα.
-
Καθαρή σύνθεση, χωρίς περιττά πρόσθετα.
-
Κατάλληλα για vegan διατροφή.
-
Πρακτική συσκευασία με 3 ατομικά cups των 13g.
-
Ιδανικά για on-the-go snack ή έλεγχο μερίδας.
Πώς να τα απολαύσεις
-
Ως μικρό, γλυκό snack μέσα στη μέρα.
-
Με καφέ ή ρόφημα φυτικής προέλευσης.
-
Μετά το φαγητό, ως σοκολατένια λιχουδιά.
-
Όταν θέλεις κάτι γλυκό με έντονη γεύση φυστικιού.
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Χωρίς Φοινικέλαιο | ✓ |
| Βιολογικό | ✓ |
| Χωρίς Λακτόζη | ✓ |
| Vegetarian | ✓ |
| Vegan | ✓ |
| Διατροφικός Πίνακας - Μέση Διατροφική Αξία /100g | |
| Ενέργεια | 2540 kJ/612 kcal |
| Λιπαρά | 47g |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 17g |
| Υδατάνθρακες | 37g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 30g |
| Εδώδιμες (φυτικές) Ίνες | 4g |
| Πρωτεϊνη | 9.1g |
| Αλάτι | 0.39g |
Ψητά φυστίκια * (31%), ζάχαρη καρύδας*, βούτυρο καριτέ*, βούτυρο κακάο*, κακαόμαζα*, σκόνη ροφήματος βρώμης* (αλεύρι βρώμης*, αλάτι), αλεύρι καρύδας*, γαλακτωματοποιητής: λεκιθίνη ηλίανθου*, αλάτι, σκόνη βανίλιας Bourbon σε σκόνη*. *βιολογικής γεωργίας.
Μπορεί να περιέχει ίχνη φυστικιών, σουσαμιού και άλλων ξηρών καρπών.






















