Πουρές Φρούτων με Μήλο & Μύρτιλλα On-the-Go (4x100gr) Clearspring | BBD: 22/4/26
~Ανάλωση πριν από: 22/4/2026~
Κουτί 4 τεμαχίων. Φυσικά γλυκός πουρές φρούτων από βιολογικό μήλο και μύρτιλλα, σε πρακτική συσκευασία on-the-go. Παρασκευάζεται από 100% φρούτα, χωρίς προσθήκη ζάχαρης ή συμπυκνωμάτων, προσφέροντας αγνή γεύση και θρεπτική αξία για κάθε στιγμή της ημέρας.
Οφέλη
-
100% φρούτο, χωρίς προσθήκη ζάχαρης ή γλυκαντικών.
-
Με μήλο & μύρτιλλα βιολογικής καλλιέργειας.
-
Φυσική πηγή φυτικών ινών.
-
Χωρίς γλουτένη, κατάλληλος για δυσανεξίες.
-
Vegan και κατάλληλος για όλη την οικογένεια.
-
Πρακτική συσκευασία 100g, ιδανική για on-the-go κατανάλωση.
Πώς να τον απολαύσεις
-
Ως γρήγορο και υγιεινό snack μέσα στη μέρα.
-
Στο σχολείο, στο γραφείο ή στη βόλτα.
-
Μετά την άσκηση ή ανάμεσα στα γεύματα.
-
Ως φυσικό topping σε γιαούρτι ή porridge.
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Βιολογικό | ✓ |
| Χωρίς Λακτόζη | ✓ |
| Vegetarian | ✓ |
| Vegan | ✓ |
| Χωρίς προσθήκη Ζάχαρης | ✓ |
| Χωρίς προσθήκη Αλατιού | ✓ |
| Διατροφικός Πίνακας - Μέση Διατροφική Αξία /100g | |
| Ενέργεια | 244kJ/58kcal |
| Λιπαρά | <0.5g |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | <0.1g |
| Υδατάνθρακες | 13g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 12g |
| Πρωτεϊνη | <0.5g |
| Αλάτι | 0.01g |
Μήλο* 90%, Μύρτιλλο* (10%). *βιολογικό προϊόν.






















