Nachos Τσιπς Καλαμποκιού 'Πάπρικα' - ΧΓΛ (125γρ) Pural
Πατήστε για μεγαλύτερη εικόνα
Μεξικάνικα nachos τσιπς από Kαλαμπόκι βιολογικής γεωργίας, χωρίς γλουτένη, με πάπρικα. Πεντανόστιμα, ελαφριά, χορταστικά και υγιεινά!
Απολαύστε τα σκέτα, με χειροποίητο ντιπ τυριού ή γιαουρτιού, γιακαμόλε ή μπαχαρικά ή προσθέστε τα σε συνταγές ως συνοδευτικό. Μια υγιεινή εναλλακτική όταν θέλετε να απολαύσετε κάτι τραγανό!
Vegan. Βιολογικά. Χωρίς γλουτένη, συντηρητικά, χρωστικές, πρόσθετα ή φοινικέλαιο.
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Βιολογικό | ✓ |
| Χωρίς Γλουτένη | ✓ |
| Πιστοποιημένο Χωρίς Γλουτένη | ✓ |
| Χωρίς Λακτόζη | ✓ |
| Vegetarian | ✓ |
| Vegan | ✓ |
| Διατροφικός Πίνακας - Μέση Διατροφική Αξία /100g | |
| Ενέργεια | 2009kJ/ 480kcal |
| Λιπαρά | 21.5g |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 2.2g |
| Υδατάνθρακες | 62.8g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 1.5g |
| Εδώδιμες (φυτικές) Ίνες | 4g |
| Πρωτεϊνη | 6.7g |
| Αλάτι | 1.3g |
Αλεύρι καλαμποκιού* (73,5%)[ΕΕ], ηλιέλαιο*, μείγμα πάπρικας* (5%) [θαλασσινό αλάτι, σιρόπι γλυκόζης*, βότανα* (πάπρικα*, μαύρο πιπέρι), ζάχαρη*, κρεμμύδι*, τομάτα*, σκόρδο σε σκόνη*, εκχύλισμα πάπρικας*, λεβιστικό*]. *Βιολογικής Γεωργίας.
Μπορεί να περιέχει σόγια.






















