Smoothie με Ανανά, Αλόη & Μέντα (250ml) Bett'r
Ένα δροσιστικό smoothie με ανανά, αλόη και μέντα, που συνδυάζει φυσική γλυκύτητα και αίσθηση φρεσκάδας. Φτιαγμένο από φυτικά συστατικά και καθαρή σύνθεση, αποτελεί ιδανική επιλογή για ενυδάτωση και αναζωογόνηση μέσα στη μέρα.
Οφέλη
-
Ανανάς για φυσικά γλυκιά, τροπική γεύση.
-
Αλόη για αίσθηση φρεσκάδας και ισορροπίας.
-
Μέντα για δροσιστικό τελείωμα.
-
Vegan σύνθεση.
-
Χωρίς περιττά πρόσθετα.
-
Πρακτική συσκευασία 250ml, ιδανική για on-the-go κατανάλωση.
Πώς να το απολαύσεις
-
Ως δροσιστικό ρόφημα μέσα στη μέρα.
-
Μετά την άσκηση ή τη ζέστη.
-
Στο γραφείο, στη βόλτα ή στο ταξίδι.
-
Όταν θέλεις κάτι ελαφρύ και αναζωογονητικό.
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Βιολογικό | ✓ |
| Χωρίς Λακτόζη | ✓ |
| Vegetarian | ✓ |
| Vegan | ✓ |
| Χωρίς προσθήκη Ζάχαρης | ✓ |
| Χωρίς προσθήκη Αλατιού | ✓ |
| Διατροφικός Πίνακας - Μέση Διατροφική Αξία /100g | |
| Ενέργεια | 196 kJ/46 kcal |
| Λιπαρά | 0.1g |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 0g |
| Υδατάνθρακες | 11g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 10.4g |
| Εδώδιμες (φυτικές) Ίνες | 0.3g |
| Πρωτεϊνη | 0.3g |
| Αλάτι | 0g |
Xυμός μήλου ψυχρής έκθλιψης*, χυμός ανανά* (35%), αλόη βέρα τζελ* (8%), πουρές μπανάνα*, εκχύλισμα μέντας* (1%), εκχύλισμα σπιρουλίνας, αντιοξειδωτικό: ασκορβικό οξύ. *Προϊόν βιολογικής γεωργίας. Παστεριωμένο.























