Βιολογικό Σιρόπι Σφενδάμου (330γρ)
Πατήστε για μεγαλύτερη εικόνα
Αυθεντικό βιολογικό σιρόπι σφενδάμου με φυσική, πλούσια γεύση και βελούδινη υφή. Μια φυσική εναλλακτική γλυκαντική επιλογή, ιδανική για καθημερινή χρήση σε γλυκές και δημιουργικές συνταγές.
Γιατί να το επιλέξεις
- 100% βιολογικό σιρόπι σφενδάμου
- Φυσική γλυκύτητα χωρίς τεχνητά πρόσθετα
- Πλούσια καραμελένια γεύση
- Ιδανικό για vegan και plant-based διατροφή
- Πρακτική συσκευασία για καθημερινή χρήση
Ιδανικό για
- Pancakes & waffles
- Γιαούρτι, porridge & bowls
- Smoothies & desserts
- Ροφήματα και baking
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Βιολογικό | ✓ |
| Vegetarian | ✓ |
| Vegan | ✓ |
| Διατροφικός Πίνακας - Μέση Διατροφική Αξία /100g | |
| Ενέργεια | 1130kJ/270kcal |
| Λιπαρά | <0g |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | <0g |
| Υδατάνθρακες | 67g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 66g |
| Εδώδιμες (φυτικές) Ίνες | <0g |
| Πρωτεϊνη | <0g |
| Αλάτι | <0g |
Σιρόπι σφενδάμου*
*Πιστοποιημένο βιολογικό συστατικό.






















