Low Carb Protein Ψωμί για Burger ΧΓΛ (120γρ)
Πατήστε για μεγαλύτερη εικόνα
Απόλαυσε burger χωρίς συμβιβασμούς. Ψωμάκια burger υψηλής περιεκτικότητας σε πρωτεΐνη, χαμηλά σε υδατάνθρακες και χωρίς γλουτένη, ιδανικά για ένα πιο ισορροπημένο γεύμα.
Γιατί να το επιλέξεις
- Υψηλή περιεκτικότητα σε πρωτεΐνη
- Low carb σύνθεση
- Χωρίς γλουτένη
- Μαλακή υφή, ιδανική για burgers & sandwiches
- Κατάλληλο για active και balanced lifestyle
Ιδανικό για
- Homemade burgers
- Protein-rich γεύματα
- Meal prep
- Low carb διατροφή
| Χαρακτηριστικά Προϊόντος | |
| Χωρίς Γλουτένη | ✓ |
| Πιστοποιημένο Χωρίς Γλουτένη | ✓ |
| Vegetarian | ✓ |
| Vegan | ✓ |
| Χωρίς προσθήκη Ζάχαρης | ✓ |
| Διατροφικός Πίνακας - Μέση Διατροφική Αξία /100g | |
| Ενέργεια | 777kJ/ 188kcal |
| Λιπαρά | 10.6g |
| Εκ των οποίων κορεσμένα | 2.6g |
| Υδατάνθρακες | 3.3g |
| Εκ των οποίων σάκχαρα | 2,4g, |
| Εδώδιμες (φυτικές) Ίνες | 17.6g |
| Πρωτεϊνη | 11g |
| Αλάτι | 1.1g |
Νερό, αλεσμένος χρυσός λιναρόσπορος (22,5%)* αλεύρι καρύδας*, αλεύρι κάνναβης*, φλοιός ψυλλίου*, αλάτι, μέσο οξίνισης: καθαρό τρυγικό οξύ (μονοκαλιικό τρυγικό άλας E336i), E-500i ανθρακικό νάτριο (μαγειρική σόδα). *Βιολογική καλλιέργεια






















